Akıllı Oda Termostatı COSA

Akıllı Oda Termostatı COSA

İlk haberinni “Nesnelerin İnterneti ile Neler Değişecek?” yaptığımız Cosa ISH 2017 fuarında dünya sahnesinde yer alıyor. Avrupa’ya açılma hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin ilk ve tek yerli Akıllı Oda Termostatı Cosa, pazar liderlerini Almanya’da buluşturan, dünyanın önde gelen iklimlendirme fuarı ISH 2017’de yerini aldı.

Türkiye’de akıllı ev cihazlarının öncülerinden Cosa, enerji tüketiminde tasarruf sağlayan teknolojiler barındırıyor. Cosa bu özellikleri ile, sektör açısından dünyanın öncü fuarı olan ISH 2017’de, akıllı binalar, enerji tasarrufu, ve buna bağlı teknolojilerin sergileneceği alanda yerini aldı.

Cosa, 14-18 Mart 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşecek fuarda, Hall 10.1 B89’de ürünlerini dünyaya tanıtıyor.

Cosa Kurucu Ortağı Cem Gül konu ile ilgili olarak, “2013’te başlayarak, geliştirdiğimiz ve geliştirmekte olduğumuz tüm ürünler, akıllı özellikleriyle enerjiyi verimli kullanarak hem tasarruf sağlıyor hem de hayatlarımızı kolaylaştırıyor. Cosa olarak tasarruf konusunda yarattığımız farkındalıkla hızla büyüyoruz.

Dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan ISH 2017’ye hem partner ülke olarak, hem de yüzde yüz yerli bir marka olarak katılmamız gurur verici. Cosa hem Türkiye hem de benzer altyapıyı kullanan tüm ülkelerle uyumlu ve çok yakın bir zamanda Avrupa’daki altyapı ile de uyumlu hale gelecek. Şu an uyumlu olduğumuz İspanya, İtalya, Belçika, Kazakistan, İran ve Azerbaycan gibi bazı ülkelerde pilot çalışmalarımız başladı. 2017 yılı hedeflerimiz oldukça büyük” dedi.

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Kayak Öğrenmenin Çocuklar için 5 Faydası
Önceki yazı
LG OLED TV Ödüllü Kafatası Adası Yarışması