YouTube Go artık Türkiye’de! ▶️

Dünyanın en popüler video platformu  YouTube, geçtiğimiz dönemde kullanıma sunduğu YouTube Go uygulamasını aralarında Türkiye ‘nin de olduğu 130 yeni ülkenin kullanımına açtı. Şirket uygulamayı ilk olarak Hindistan’da kullanıma açmıştı.
Dünyanın en büyük ikinci arama motoru YouTube ’un merakla beklenen yeni uygulaması YouTube Go için bekleyiş sona erdi. YouTube ’un yıllardır eksiği olarak görülen ‘ video indirme ’ artık mümkün!

Uygulamanın şimdilik sadece Android sürümü bulunuyor. Ancak yakın zamanda IOS ’a da gelecek.

10 MB ’da daha az boyutu bulunan uygulama, Android 4.1 Jellybean işletim sisteminde  bile çalışabiliyor. Bu güne  kadar internet kotasının çoğunu harcayan YouTube artık kullanıcı dostu olacak.

Düşük internet bağlantılarına özel olarak hazırlanan YouTube Go, kişilerin beğendikleri videoları düşük ya da normal çözünürlükte telefonlarına indirmesine imkan tanıyor ve bu süreçte kullanılacak veri miktarını açıkça belirtiyor.

Videoların izlenmeden ya da indirilmeden önce “slayt” şeklinde ön izlenmesine imkan tanıyan uygulama, kurduğu özel WiFi ağı üzerinden indirdiğiniz bir videoyu (veri kullanmadan) yakındaki arkadaşlarınıza göndermenize de imkan tanıyor.

Bölgede trend ve popüler olan videolar YouTube Go ana ekranında yer alıyor, böylelikle ilginizi çekecek videoları keşfetme imkanı bulabiliyorsunuz.

İndirmek için hemen tıklayın!

İlginizi Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Sonraki yazı
Enerji Tasarrufunda Doğru Bilinen Yanlışlar!
Önceki yazı
PTT Messenger